TREZOR One Černý - Bílý

TREZOR One Černý - Bílý. Hardwarová peněženka trezor podporuje 600 kryptoměn: Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Ripple (XRP), EOS (EOS), Litecoin (LTC), Bitcoin Cash (BCH), Tether (USDT), Stellar (XLM), Tron (TRX), Binance Coin (BNB), Cardano (ADA), Bitcoin SV (BSV), Monero (XMR), Dogecoin (DOGE), Populous PPT, Zcash (ZEC), Basic Attention Token (BAT), Ethereum Classic (ETC), ...,

TREZOR One je první hardwarová peněženka na světě. Jedná se o nejdůvěryhodnější a nejbezpečnější způsob ukládání kryptoměn, na rozdíl od napadnutelných softwarových peněženek a internetových burz. K počítači se TREZOR One připojuje pomocí USB kabelu a je úplně izolovaný od internetu. Veškeré informace o transakci jsou zobrazovány na displeji a jejich potvrzování provádíte ručně pouze vy, takže snahy hackerů o nepovolený softwarový zákrok jsou nemožné. Instalace je jednoduchá a krok za krokem dle návodu ji zvládne opravdu každý.

Password manager, U2F a další funkce pro správu digitální identity, OLED displej 128x64, snadné použítí na Windows, OS X, Linux, USB

Rozměry a hmotnost zařízení:

Velikost: 60 mm x 30 mm x 6 mm

Hmotnost: 12 g

Provozní teplota: -20 °C až +60 °C

Konektivita: Micro USB konektor pro připojení k počítači nebo mobilnímu telefonu.

Procesor: 120 MHz vestavěný procesor ARM (Cortex M3), na kterém běží systém vyvinutý na zakázku.

Obrazovka: Jasný OLED - 128 x 64 pixelů. Dost na to, aby pojalo šest řádků textu. Může zobrazit všechny podrobnosti potřebné k ověření transakce na jedné obrazovce.

Bezpečnost a certifikace: Trezor má certifikaci CE a RoHS, takže splňuje všechny standardy kvality, spolehlivosti a ochrany životního prostředí.

Vyrobeno v České Republice.